Szóval észre vettem, hogy kezdenek feljönni a párnácskák, mert mostanában olyan kis formás vagyok:) Én imádok pufi lenni, mert világéletemben vékony voltam, és most jól esik érezni, hogy "van rajtam mit fogni"! Amikor tetszem magamnak, akkor tudom, hogy felszaladt pár kiló:)

Így van ez most is, viszont az evésből nem engedek! Imádok enni, nem vagyok hajlandó koplalni, vagy diétázni, fogyókúráról hallani sem akarok!
Akkor mi legyen?
Van egy elmélet, ami működik: Az izom egy zsírégető kohó! Ha sokat mozogsz, izmosodni fogsz és többet ehetsz, mert az izmaid elégetik a bevitt energiát!
Hatékony és ütős mozgásforma kell!
Gyorsan eredményt elérni, szórakoztató edzéssel, érezni az erőt és ahogy ég a zsír...én ezt keresem!
A kettlebell edzésmódszer nem kevesebbet ígér, mint harmónikus, zsírmentes izomzatot, szálkás testet, megoldást a derékfájdalmakra és sportsérülések elkerülésére.
Várható mellékhatás: lapos has, kerek popsi, formás combok.
Szóval első lépés, (pink színű) kettlebell golyó beszerzése!
A folytatásban írok magáról a kettlebell edzésről is!
