Elérkezett a Sziget utolsó napja. Ma szép napos időnk van, és már napközben kilátogatok a fesztiválra, mert még nappali fényben is végig szeretném barangolni, mielőtt belevetjük magunkat a buliba a Nagyszínpad előtt. (csak szólok: 21:30-kor Calvin Harris)
Mára megint egy teljesen más stílusú szettet állítottam össze. Két napja farmer sortban fesztiváloztam, tegnap bőr sort blúzzal volt az outfitem, most pedig egy egyszerű fehér, romantikus fodros ruhát választottam, mert egy ilyen laza és bő ruci is kényelmes viselet. Az üzletek tele vannak hasonló fehér vagy törtfehér, csipkés és horgolt darabokkal, valamint kis apró virágokkal printelt ruhákkal, amik tökéletesen hozzák ezt a romantikus hippi filinget. Az egészet egy barna bőr övvel, esetleg egy rojtos táskával és egy fejpánttal még meg is bolondíthatod. Klassz kiegészítője a ruhának a kék farmer mellény vagy egy farmerdzseki, de én farmeringgel is szeretem hordani, amit elől csak egyszerűen összecsomózok. Ezt a ruhámat általában egy barna bőr, jó magas parafa talpú szandállal szoktam viselni, amit fesztiválra nem ajánlok, de egy saruval, vagy egy wesco csizmával még el tudok képzelni. Mivel tegnap volt még egy kis sár a Szigeten, ezért inkább jöhet a csizma!
#See Ya @ Sziget Festival!





Ruha: ZARA- Mellény: MÖTIVI JEANS- Táska: YAMAMAY- Csizma: LdiR Ékszerek: MANGO
Fotó: Richard Rico
