A tegnapi csíkos és farmersortos szerelésem után most kicsit rockosra vettem a figurát. Imádom a fekete színt, a bőrt és a kalapokat. Örülök, hogy erre a fejfedőre sikerült végre rátalálnom. Már a Sound előtt végigjártam az egész várost, de a leértékelések miatt nem kaptam sehol. Na, meg nem is egyszerű a kis fejemre méretben megfelelőt találnom. De hát mindig akkor lelünk a tökéletesre, amikor nem keressük. Így történt ez most is, amikor véletlenül az Aréna Plázában belebotlottam a rég hőn áhított fekete kalapra. A bőr nacihoz egy decens ocelot mintás, lezser blúzt választottam, így elegáns is és megállja a helyét a Fesztivál VIP-jében, de ha lazább outfittet szeretnél, akkor kombinálhatod a sortot egy bő fekete trikóval. (Én még egy fekete-fehér hosszában csíkos, ujjatlan blúzzal is el tudom képzelni.) Cipőnek zártat ajánlok, bokacsizmát vagy egy vagány bakancsot. A karkötők és gyűrűk halmozásával nem lehet sokat tévedni, látványos elemét képezheti szettünknek. Jöhetnek a szegecses, halálfejes és keresztes darabok dögivel.
Holnap rockerből hippivé változom.:) Egy nőies és romantikus, merőben más összeállítással készülök a Sziget utolsó napjára.
#See Ya @ Sziget Festival!




Blúz: BERSHKA- Sort: FOREVER21- Cipő: FOREVER21- Kalap LEVI'S- Karkötők: MANGO, BCBGENERATION- Gyűrűk: TOPSHOP- Táska: FOLEY CORINNA
Fotó: Richard Rico
