Tavaly, amikor Amerikában egy nyugdíjas bácsit láttam a medencénél egy madzagos tangában napozni - elöl csak egy kis zsákra emlékeztető anyagdarab, a többi madzag -, már akkor nem tudtam eldönteni, hogy elölről vagy hátulról keményebb a látvány. A kép végérvényesen beleégett a retinámba.
De aztán jött Borat, és elévülhetetlen fotókkal bizonyította, miszerint van még új a férfi fürdőcuccok között.


Borat Cannes-ban - ekkor még azt hittük, ezt már nem lehet überelni

Na, de most!

A ruhadarabról, szerintünk

Megnevezés: féltanga, asszimetrikus fecske, vagy amit Ti kitaláltok...
Elérhető méretek: ONE-SIZE, vélhetően az elasztikus anyag, illetve viselőjének elülső és hátsó részének függvényében változik
Tervező: ismeretlen
Célcsoport (-faj?): ???

Idén úgy néz ki, megérkezett az ultimate, mindent vivő, hiánypótló őrület: a fél fecske és a tanga keresztezéséből született strandgatya(?). Őszintén szólva nehéz egy jó szót vagy kifejezést találni, hogy minek is lehetne nevezni - ezügyben várom javaslataitokat, Ti hogy hívnátok. Mindenesetre kíváncsi lennék a reakciókra, amikor mondjuk a balatonfüredi nagy strandon végigsétál a két úriember ilyen szerkóban a családosok és lángososok között, aztán beállnak a fagyizóhoz egy calippóért. :)

Szót se többet! Íme, a sokkoló valóság!
Állakat lehet összeszedni...


Nehéz rá szavakat találni

Szavazz! Te viselnél ilyet a strandon?

Szavazógép(Soha, semmilyen körülmények között!)
Szavazógép(Ha eleget fizetnek érte)
Szavazógép(Csak megfelelő mennyiségű tudatmódosító után)
Szavazógép(Egyszer, poénból)
Szavazógép(Csak ha van jobbos változat is)
Szavazógép(Persze, simán! Nekem bejön)