
– Sokan kérdezik, hogy miért akarok kockás hasat, de én nem ezért edzek, csupán szeretek mozogni. Amikor csak tehetem, lemegyek az edzőterembe, mert egy kiadós mozgás után sokkal jobban jobb a közérzetem. Sajnos nincs minden nap módom ilyesmire, mert a munkáimmal kell összeegyeztetnem a testmozgásra fordított időt. Az is változó, hogy mikor, mihez van éppen kedvem – magyarázza Regi, aki a cardio edzést és a súlyzós edzést váltogatja. – Nehezen kapcsolok ki, mert nagyon pörgős életet élek, ezért volt rám jó hatással a jóga, mert közben csak arra figyeltem, milyen nehezek a gyakorlatok, és hogy tökéletesen meg tudjam azokat csinálni– árulta el Regi, akinek a gerincproblémáira is jó hatással voltak a gyakorlatok.

–Tavaly jártam pilatesre és jógaórákra, utána sokkal hajlékonyabb lettem. Sajnos az oktató, akihez jártam külföldre költözött, a jógatermet meg átalakították edzőteremmé. Ezért, mivel nincs a közelemben lehetőség a jógára, már nem járok, de tervezem, hogy idővel folytatni fogom. Addig is, egy személyi edző megtanított, hogy megfelelő pulzusszámban gyalogoljak hegymenetben egy-egy órát, ami jobban kíméli a bokát és a térdet, mintha futnék. Mégis hatásos, mert jobban megizzadok a tempós gyaloglás alatt, mint a futáskor. Ám ha úgy van kedvem, akkor a súlyzózást választom.

Regina szerencsés, mert igazi modell alkat, de elárulja, hogy nagyon szeret enni. – Mivel laktózérzékeny vagyok, nem ehetek akármit. A másik gond az, hogy a fellépések, éjszakai koncertek után van, hogy hajnalban igyekszem haza. És útközben olykor egy óriásburger is lecsúszik vagy egy tábla csokoládé, amikor a benzinkútnál megállunk. Mindent imádok, a szalonnától kezdve a salátáig, de azért próbálok odafigyelni arra, hogy mikor mit eszem, és magam is gyakran kísérletezek, mert főzni is nagyon szeretek – tette hozzá Regina.
F.R.
Fotók: Borzi Vivien, Dukai Regina/facebook
